Liyakat Ege Üniversitesi Bornova Belediyesi Ege Üniversitesi iibf Image Map

GENÇ GİRİŞİMCİ
PROJE ÖDÜLÜ

5.000 TL

2. BAHAR GİRİŞİMCİ
PROJE ÖDÜLÜ

5.000 TL

SOSYAL GİRİŞİMCİ
PROJE ÖDÜLÜ

5.000 TL

Kazanan Proje Sahipleri Listesi

Eğitim Programı

 

“III. Girişim Kampüsü”`nün amacı yeni, özgün, yaratıcı ve farklı iş fikirleri olan girişimci adaylarını desteklemek ve onların başarılı birer girişimci olmaları için gerekli kaynaklara ulaşmalarını kolaylaştırmak olup LİYAKAT Derneği ve EGE Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi iş birliği ile ilk kez 2012 yılında hayata geçirilen “Girişim Kampüsü” projesine bu yıl BORNOVA Belediyesi de proje ortağı olarak katılmıştır.  

Bu sene Girişim Kampüsü Projesinde 3 kategoride değerlendirme yapılacak olup “Genç Girişimci Kategori” nde 18-35 yaş arasındaki genç girişimcilerin projeleri, “İkinci Bahar Kategorisi”nde elde etmiş oldukları bilgi ve deneyimleri kendi iş fikirlerinin gerçekleştirilmesi için kullanmak isteyen 36 yaş ve üzerindeki girişimcilerin projeleri, “Sosyal Girişimci Kategorisi”nde ise toplumsal fayda yaratmayı hedefleyen girişimcilerin projeleri değerlendirilecektir.

Bu sene farklı olarak proje sonuçlarının açıklanacağı gün, tüm başvuran girişimci adaylarının projelerini sergileyebileceği bir "Proje Pazarı” oluşturulacak olup girişimci adayları projelerini programa katılan farklı yatırımcılar ile de buluşturabilme şansı yakalayacaklardır. 

İşbu proje/ çalışma kapsamında Katılımcıların başvurularının ve sundukları çalışmaların başta fikir ve sanat eserleri kanunu ve ilgili mevzuatı olmak üzere sair yasal mevzuattan doğabilecek muhalefeti veya üçüncü kişilerin talepleri hakkında katılımcılar şahsen sorumlu olup; kurum/eğitici/jüri bu hususta hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir. Doğabilecek maddi ve manevi hak taleplerinde kurum katılımcıya rücu Hakkını Saklı tutar.

 

Tüm Hakkı Saklıdır © 2012 - 2015 Liyakat Derneği